Producent nagrobków i pomników cmentarnych

Lisów, ul. Kielecka 5

26-026 Morawica

 

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00

 

Nagrobek exclusive nr E21

Nagrobek  montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Wykończenia dolnych elementów, prawej i lewej nakrywy klasycznie proste. Środkowa płyta profilowane w półkolu. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dwie profilowane kolumny zamontowane po prawej i lewej stronie ściany napisowej. Zdobienia w formie profili na parapecie nad ścianą napisową. Wykonanie profili łukowych na daszku oraz rzeźby w polerze. Napisy pozłacane płatkowym złotem 24 karatowym. Granitowe lampiony po prawej i lewej stronie ściany napisowej. Misy granitowe, w zabudowie dolnej rabata na kwiaty. Granitowe słupki zamontowane po prawej stronie na dolnej konstrukcji, kule granitowe, łańcuchy z metaloplastyki. Granitowa profilowana ławka , podstawka na znicze. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice oraz kostki granitowej.
Lokalizacja: Żyrardów

Nagrobek exclusive nr E22

Nagrobek  montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed czarny i Szwed zielony. Wykończenia dolnych elementów, prawej i lewej nakrywy klasycznie proste. Środkowa płyta profilowane w półkolu. Narożniki wklejone w kastrę profilowane. Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w romby oraz kostki granitowej.
Lokalizacja: Morawica

Nagrobek exclusive nr E23

Nagrobek  montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Wykończenie dolnych elementów, prawej i lewej nakrywy klasycznie proste.
Środkowa płyta profilowana w półkolu. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Wazon granitowy z prawej strony. Krzyż i litery z metaloplastyki.  Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice .
Lokalizacja: Włoszczowa

Nagrobek exclusive nr E24

Nagrobek o wymiarach – szerokość 330, długość 360 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).  Wykonany z granitu Szwed. Wykończenia dolnych elementów, prawej i lewej nakrywy klasycznie proste. Środkowa płyta profilowane w półkolu. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dwie profilowane kolumny zamontowane po prawej i lewej stronie ściany napisowej. Zdobienia w formie profili na parapecie nad ścianą napisową. Wykonanie profili łukowych na daszku oraz rzeźby w polerze.
Napisy pozłacane płatkowym złotem 24 karatowym. Granitowe wazony po prawej i lewej stronie ściany napisowej. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice.
Lokalizacja: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E25

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długości 245 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie) . Wykonany z granitu Szwed . Wykończenie dolnych elementów i nakrywie klasycznie proste. Ściana napisowa wykonana w formie skałki, krzyż obkuty ręcznie. Narożniki wklejone w kastrę klasycznie proste. Profilowany granitowy wazon. Krzyż i litery wykonane z nierdzewki. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w rąby i  kostki granitowej.
Lokalizacja: Morawica

Nagrobek exclusive nr E26

Nagrobek o wymiarach – szerokość 290, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie profili na nakrywie. Nagrobek skonstruowany w formie skrzyni. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Ściana napisowa o grubości około 18 cm. Figura Chrystusa wykonana ręcznie. Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym. Z prawej strony zamontowany granitowy wazon na profilowanej kostce. Ławka granitowa profilowana. W zabudowie dolnej rabata na kwiaty. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy. Lampa i płot wykute ręcznie.
Lokalizacja: Morawica

Nagrobek exclusive nr E27

Nagrobek o wymiarach – szerokość 170cm, długość 330 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie profili na nakrywie. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Litery i krzyż wykonane z metaloplastyki . Granitowy wazon. Ławka granitowa profilowana. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy.
Lokalizacja: Zagość

Nagrobek exclusive nr E28

Nagrobek o wymiarach – szerokość 210, długość 240 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Premium Black. Zdobienia w formie zaokrągleń na nakrywach . Narożniki wklejone w kastrę zaokrąglone. Podwyższenie pod dolną ramą pomnika. Litery  z metaloplastyki. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice i kostki brukowej. Ławka składana.
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Nagrobek exclusive nr E29

Nagrobek o wymiarach – szerokość 290, długość 360 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Wykończenia dolnych elementów prawej i lewej nakrywy klasycznie proste. Środkowa płyta profilowana w półkolu. Uchwyty z metaloplastyki włoskiej. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dwie profilowane kolumny zamontowane po prawej i lewej stronie ściany napisowej. Zdobienia w formie profili na parapecie nad ścianą napisowa. Wykonanie profili łukowych na daszku oraz rzeźby w polerze. Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym. Granitowe wazony po prawej i lewej stronie ściany napisowej. Ławka granitowa profilowana. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice.
Lokalizacja: Kielce - Cedzyna

Nagrobek exclusive nr E30

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długości 245 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Wykończenie dolnych elementów i nakrywie klasycznie proste. Narożniki wklejone w kastrę klasycznie proste. Profilowany granitowy wazon. Krzyż i litery wykonane z metaloplastyki włoskiej. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w rąby i  kostki granitowej.
Lokalizacja: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E31

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długości 245 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed . Wykończenie dolnych elementów i nakrywie klasycznie proste. Narożniki wklejone w kastrę klasycznie proste. Profilowany granitowy wazon. Krzyż i litery wykonane z metaloplastyki. Granitowa książka zamontowana na płycie leżącej. Lampa granitowa. Granitowa profilowana ławka z przodu nagrobka. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w rąby i  kostki granitowej.
Lokalizacja: Morawica

Nagrobek exclusive nr E32

Nagrobek o wymiarach – szerokość 160, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Wykonanie elementów dolnych i nakrywy klasycznie proste. Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym. Krzyż z metaloplastyki. Wazon granitowy. Okolenie wykonane z płyty granitowej nacinanej. Ławka składana.
Lokalizacja: Morawica

Nagrobek exclusive nr E33

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długości 245 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Impala. Wykończenie dolnych elementów klasycznie proste, nakrywa profilowana. W ścianie napisowej profilowany krzyż. Litery wykonane z nierdzewki. Ławka ze skrzynką. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy i  kostki brukowej.
Lokalizacja: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E34

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długości 245 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Premium Black. Wykończenie dolnych elementów klasycznie proste, nakrywa profilowana. Przy ścianie napisowej profilowane słupy. Litery wykonane z metaloplastyki. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w romby.Podwyższenie pod dolną ramą.
Lokalizacja: Piotrkowice

Nagrobek exclusive nr E35

Nagrobek o wymiarach – szerokość 250, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed zielony. Zdobienia w formie profili na nakrywie. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Krzyż z metaloplastyki włoskiej. Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym. Granitowy  wazon z prawej strony nagrobka. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy. Lampa wykute ręcznie.
Lokalizacja: Niziny

Nagrobek exclusive nr E36

Nagrobek o wymiarach – szerokość 160, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Impala. Wykonanie elementów dolnych i nakrywy klasycznie proste. Krzyż i napisy grawerowane bielone. Wazon granitowy.Okolenie wykonane z płyty granitowej nacinanej.Ławka składana.
Lokalizcja: Kielce- Cedzyna

Nagrobek exclusive nr E37

Nagrobek o wymiarach – szerokość 160, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Bochus. Zdobienia w formie profili na nakrywie i parapecie pod ściana napisową. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Litery i krzyż wykonane z nierdzewki. Ściana napisowa groszkowana. Wazon granitowy. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice.
Lokalizacja: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E38

Nagrobek o wymiarach – szerokość 170, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Impala. Płyta leżąca o grubości 10 cm wykonana w formie książki. Kartki ręcznie rzeźbione. Litery, krzyż, ramka i róża wykonane z metaloplastyki włoskiej. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy. Ławka czarna składana.
Lokalizacja: Kielce- Cedzyna

Nagrobek exclusive nr E39

Nagrobek o wymiarach – szerokości 170, długości 360 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Indian Black. Zdobienia w formie profili na nakrywie i parapecie pod ścianą napisową. Litery grawerowane bielone, ręcznie wykonany portret. W tablicy napisowe wykonany odkuty krzyż. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownice. W zabudowie dolne po lewej i prawej stronie wykonano ogródki.
Lokalizacja: Piotrkowice

Nagrobek exclusive nr E40

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długości 245 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed . Wykończenie dolnych elementów i nakrywie klasycznie proste. Narożniki wklejone w kastrę klasycznie proste. Profilowany granitowy wazon. Krzyż i litery wykonane z metaloplastyki. Wazon granitowy umieszczony z lewej strony nagrobka. Podwyższenie pod dolna ramą pomnika. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w rąby i  kostki granitowej.
Lokalizacja: Gnojno

Nagrobek exclusive nr E41

Nagrobek o wymiarach – szerokość 290, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Indian Black. Zdobienia w formie profili na nakrywie. Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Krzyż i litery z metaloplastyki włoskiej Z lewej strony zamontowana misa. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy. Lampa wykute ręcznie. Ławka czarna składana.
Lokalizacja: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E42

Nagrobek o wymiarach – szerokość 170cm, długość 300, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Nero Angola. Zdobienia w formie zaokrągleń na nakrywie.
Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Narożniki wklejone w kastrę zaokrąglone.
Krzyż kamienny profilowany. Litery z metaloplastyki niemieckiej.
Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownicę. Ławka grafitowa składana.

Lokalizacjia: Nowiny

Nagrobek exclusive nr E43

Nagrobek o wymiarach – szerokości 160, długości 320, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Nero Angola. Zdobienia w formie zaokrągleń na dolne zabudowie wokół pomnika, dolnej ramie płytach leżących, nakrywie, tablicy napisowej i słupkach.
Dodatkowo profil zaokrąglony na nakrywie. Narożniki wklejone w kastrę frezowane.
Napisy pozłacane płatkowym złotem dukatowym 24 karatowym.
Krzyż wykonany z metaloplastyki włoskiej.
Podwyższenie pod dolną ramą pomnika.
Okolenie wykonane z granitu. Kulo wazon i lampa wykonane z kamienia.

Lokalizacjai: Busko-Zdrój

Nagrobek exclusive nr E44

Nagrobek o wymiarach – szerokość 260, długość 320, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Oriona i Strzegom.
Zdobienia w formie profili na nakrywie i parapecie pod ścianą napisową.
Na ścianie napisowej wykonane groszkowanie. Podwyższenie pod dolną ramą pomnika.
Krzyż z metaloplastyki włoskiej. Napisy pozłacane płatkowym złotem 24 karatowym.
Granitowa misa. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownicę.

Lokalizacjia: Lipowica

Nagrobek exclusive nr E45

Nagrobek o wymiarach – szerokość 180, długość 270, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Impali. Zdobienia w formie zaokrągleń na dolnej ramie, nakrywie i ścianie napisowej.
Naroża wklejone w kastrę zaokrąglone. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej.
Podwyższenie pod dolną ramą pomnika. Litery i krzyż wykonane z metaloplastyki włoskiej.
W zabudowie dolnej wycięta rabata na kwiaty. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownicę.

Lokalizacjia: Busko-Zdrój

Nagrobek exclusive nr E46

Nagrobek o wymiarach – szerokości 160, długości 320, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Nero Angola. Zdobienia w formie zaokrągleń na dolne zabudowie wokół pomnika, dolnej ramie płytach leżących, nakrywie, tablicy napisowej i słupkach.
Dodatkowo profil zaokrąglony na nakrywie. Narożniki wklejone w kastrę frezowane.
Napisy pozłacane płatkowym złotem dukatowym 24 karatowym. Krzyż wykonany z metaloplastyki włoskiej.
Podwyższenie pod dolną ramą pomnika. Okolenie wykonane granitu.
Kulo wazon i lampa wykonane z kamienia.

Lokalizacjia: Busko-Zdrój

Nagrobek exclusive nr E47

Nagrobek o wymiarach – szerokość 250, długość 320, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Halandia. Zdobienia w formie profili na nakrywie.
Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Grawerowany krzyż na ścianie napisowej.
Litery róża i krzyż wykonane z metaloplastyki włoskiej. Granitowy  wazon.
Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy.

Lokalizacja: Niziny

Nagrobek exclusive nr E48

Nagrobek o wymiarach – szerokość 290, długość 320, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Indian Black. Zdobienia w formie profili na nakrywie.
Narożniki wklejone w kastrę prostokątne. Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej.
Krzyż i litery grawerowane surowe.
Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy. Lampa wykute ręcznie.
Ławka czarna składana.

Lokalizacja: Zagnańsk

Nagrobek exclusive nr E49

Nagrobek o wymiarach – szerokość 170, długość 280, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Verde Bahia.
Wykończenia dolnych elementów i nakrywy klasycznie proste. Ściana napisowa groszkowana.
Litery lampa, krzyż i wazon wykonane z metaloplastyki włoskiej. Klasyczna granitowa ławka.
Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownicę.

Lokalizacjia: Morawica

Nagrobek exclusive nr E50

Nagrobek o wymiarach – szerokość 170, długość 270, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Impala. Płyta leżąca grubości 10 cm wykonana w formie książki.
Kartki ręcznie rzeźbione. Podwyższenie pod dolną płytą.
Krzyż wykonany w formie trzech profilowanych słupków.
Ramka na zdjęcie granitowa. Litery, krzyż i róża z metaloplastyki włoskiej.
Z prawej strony grobu na profilowanej podstawce granitowy wazon.
Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachy. Ławka czarna składana.

Lokalizacjai:Kielce-Białogon

Nagrobek exclusive nr E51

Nagrobek o wymiarach – szerokość 160cm, długość 300, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie zaokrągleń na nakrywie. Nagrobek skonstruowany w formie skrzyni.
Ściana napisowa groszkowana, wycięty otwór w kształcie koła.
Granitowe koło wklejone w tablicę. Wizerunek z metaloplastyki włoskiej.
Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym.
Podwyższenie pod dolna ramą pomnika. Okolenie wykonane z polerowanej płyty granitowej.

Lokalizacjia: Nowiny

Nagrobek exclusive nr E52

Nagrobek o wymiarach – szerokość 160, długość 320 montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Nero Angola. Zdobienia w formie zaokrągleń na dolnej ramie, nakrywie i ścianie napisowej.
Dodatkowo profilowe łuki na przodzie płyty leżącej i przedłużenie dolnej ramy na znicze.
Narożniki wklejone w kastrę zaokrąglone. Litery, krzyż i róża wykonane z metaloplastyki włoskiej.
Kulo wazony z granitu. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownicę.

Lokalizacjia: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E53

Nagrobek o wymiarach – szerokość 280, długość 320, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Verde Bahia. Zdobienia w formie zaokrągleń na dolnej ramie, nakrywie i ścianie napisowej.
Litery grawerowane złocone, krzyż z metaloplastyki włoskiej. Dodatkowo z przodu grobu przedłużenie dolnej ramy na znicze.
Narożniki wklejone w kastrę zaokrąglone.
Granitowy wazon i donice zamontowane z prawej strony nagrobka na profilowanych kostkach.
Granitowa ławka po prawej stronie nagrobka. Okolenie wykonane z płyty granitowej naciętej w szachownicę.
W zabudowie dolnej wycięta rabata na kwiaty.

Lokalizacjia: Chmielnik

Nagrobek exclusive nr E54

Nagrobek o wymiarach – szerokość 210, długość 240, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie zaokrągleń na nakrywie. Pod ścianą napisową profilowana podstawka.
Podwyższenie pod dolna ramą pomnika. Ściana napisowa grubości 10 cm.
Krzyż odkuwany. Napisy pozłacane płatkowym złotem dukatowym 24 karatowym.
Granitowa misa. Parapet na znicze. Ławka kamienna zamontowana z przodu na granitowej kostce.
Okolenie wykonane z kostki bazaltowe. Bordery z granitu Szwed.

Lokalizacja: Kielce - Cedzyna

Nagrobek exclusive nr E55

Nagrobek o wymiarach – szerokość 120, długość 240, montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie).
Wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie zaokrągleń na nakrywie.
Dodatkowo profile łukowe na płycie leżącej. Narożniki wklejone w kastrę zaokrąglone.
Ściana napisowa grubość 10 cm. Ręcznie wykonana rzeźba.
Litery i ramka wykonane z metaloplastyki włoskiej. Granitowa ławka.
Okolenie wykonane z kostki granitowej. Bordery z granitu Szwed.

Lokalizacja: Kielce-Cedzyna

Nagrobek exclusive nr E56

Nagrobek  montowany na konstrukcji murowanej (katakumbie). Wykonany z granitu Szwed. Płyta profilowana w półkolu.  
Wazon granitowy z lewej strony. Napisy pozłacane płatkowym złotem księżycowym 24 karatowym.  
Okolenie wykonane z kostki granitowej.

Lokalizacja : Kielce- Cmentarz Komunalny

Nagrobek exclusive nr E57

Nagrobek wykonany z granitu Szwed. Zdobienia w formie zaokrągleń na nakrywie, tablicy napisowej i słupkach.
Dodatkowo profil zaokrąglony na nakrywie. Narożniki wklejone w kastrę frezowane. Litery i krzyż wykonany z metaloplastyki włoskiej.
Podwyższenie pod dolną ramą pomnika.
Okolenie wykonane z granitu naciętego w szachownice .Wazon i lampa wykonane z kamienia.


Lokalizacja: Szaniec/Busko - Zdrój.