Producent nagrobków i pomników cmentarnych

Lisów, ul. Kielecka 5

26-026 Morawica

 

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00

 


W naszej ofercie pomników cmentarnych na szczególną uwagę zasługują
nagrobki ekskluzywne, które wyróżnia wysoka jakość i kunszt wykonania. Są to konstrukcje wznoszone według projektów na indywidualne zamówienie, dlatego charakteryzują się niepowtarzalną formą i wyrafinowanymi detalami. Te niezwykle reprezentacyjne pomniki polecamy Klientom, którzy w wyjątkowy sposób chcą uczcić pamięć swoich bliskich.
zobacz galerie nagrobki ekskluzywne

Najwyższej jakości materiały i kunsztowne wykończenie

Wiele pomników cmentarnych powstaje dzisiaj na podstawie kilkunastu popularnych wzorów, dlatego można odnieść wrażenie, że są one do siebie bardzo podobne. Dla osób ceniących oryginalność i bardziej wyszukane wzornictwo doskonałą alternatywą są więc nagrobki ekskluzywne, które wznoszone są według indywidualnych projektów. Mogą być to ekskluzywne nagrobki pojedyncze, podwójne, a także duże, rodzinne grobowce. Ich wyjątkowość leży bowiem nie w wielkości, a w nowoczesnej i niepowtarzalnej formie i dbałości o detale. Wykonywane przez nas ekskluzywne pomniki zawierają szereg elementów niespotykanych w tradycyjnych nagrobkach. Są to na przykład pięknie profilowane półokrągłe płyty, rzeźbione ściany napisowe, ręcznie kute krzyże, czy też misternie zdobione okolenia.

Piękne i nowoczesne — granitowe nagrobki ekskluzywne

Unikalność proponowanych przez nas nagrobków wynika także z zastosowania najlepszych materiałów. Jest to przede wszystkim najwyższej jakości granit, który sprowadzamy z różnych zakątków świata. Do budowy eleganckich nagrobków na zamówienie stosujemy najczęściej przepiękny, czarny Szwed (granit ze Szwecji), czarny granit klasy premium Nero Angola, czy też pochodzący z RPA i w nieco jaśniejszych odcieniach granit Impala. O efekcie decyduje wykończenie, dlatego wykonane przez nas pomniki zachwycają idealnie gładką powierzchnią, pięknymi grawerami i rzeźbami, pozłacanymi napisami, czy dodatkami takimi jak kamienne wazony i kule, czy stylowe podstawki na znicze.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiającą wybrane realizacje, które najlepiej oddają ich piękno i wyjątkowość.