Producent nagrobków i pomników cmentarnych

Lisów, ul. Kielecka 5

26-026 Morawica

 

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00

 


Proponowane przez nasz zakład nagrobki nowoczesne wyróżnia prosta, elegancka forma oraz minimalizm, jeśli chodzi o zdobienia. Ten rodzaj pomników cieszy się wśród naszych Klientów dużą popularnością. Głównie ze względu na ich ponadczasowy charakter oraz duży wybór wzorów. Wykonujemy je w różnych konfiguracjach. Jako nowoczesne nagrobki pojedyncze, podwójne, a także duże grobowce rodzinne. W naszej ofercie znajdują się zarówno oszczędne w formie pomniki, jak i nietypowe, o awangardowej stylistyce.
zobacz galerie nagrobki nowoczesne

Eleganckie pomniki nowoczesne

Styl nowoczesny w kamieniarstwie nagrobkowym kojarzy się z minimalizmem i elegancją. Konstrukcja pomników składa się najczęściej z prostych płyt poziomych i pionowych, a także niewielkiej liczby zdobień. Piękno takiego ascetycznego nagrobka tkwi głównie w zastosowanych materiałach, a także precyzyjnym wykończeniu.

Nasze projekty często zakładają łączenie różnych gatunków i odmian kamienia naturalnego (głównie granitu). Dzięki temu nawet najprostsza konstrukcja nagrobka nabiera ciekawego i niepowtarzalnego charakteru. Nowoczesne wzornictwo podkreślają skromne, lecz dopracowane w każdym szczególe elementy dekoracyjne umieszczone najczęściej na ścianie napisowej.

Nagrobki nowoczesne o nietypowej formie

W naszej ofercie znajdą Państwo również wzory pomników, które zaskakują oryginalną, wręcz awangardową stylistyką. Proponujemy projekty nagrobków na indywidualne zamówienie, które odzwierciedlą wszelkie Państwa artystyczne wizje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozbudowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły. Czy to rzeźby w kamieniu czy też niestandardowego wykończenia poszczególnych elementów konstrukcji. Naszym atutem jest duży wybór kamienia naturalnego, szczególnie wysokiej jakości granitu. Materiały sprowadzamy w szerokiej gamie kolorystycznej z różnych zakątków świata.

W galerii zdjęć mogą Państwo zobaczyć tylko niektóre nowoczesne pomniki cmentarne, jakie mieliśmy okazję wykonać. W celu poznania wszystkich naszych projektów i możliwości zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Zakład kamieniarski L. Szczerba