Producent nagrobków i pomników cmentarnych

Lisów, ul. Kielecka 5

26-026 Morawica

 

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00

 


Wybranie nagrobka podwójnego nie należy do decyzji łatwych. Składa się na to kilka czynników — chcemy uhonorować pamięć o naszych bliskich, wybierając odpowiedni wzór i materiały dostosowując do dostępnego budżetu. Zdarza się, że po prostu nie wiemy, jak wybrać odpowiedni projekt, by wpasować się w regionalną tradycję. Potrzebujemy pomnika cmentarnego podwójnego, który będzie wyglądał estetycznie, a jednocześnie będzie wytrzymały. Pytanie, jak wybrać materiał oraz dodatki? W tym pomoże nasza firma — nie tylko wykonujemy nagrobki i pomniki cmentarne, ale również doradzamy w kwestii wyboru.
zobacz galerie nagrobki pojedyncze

Nagrobki podwójne — klasyczne lub nowoczesne

Nasz zakład kamieniarski specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju pomników. Oferujemy proste, a także bardziej wyrafinowane formy nagrobków podwójnych. Wzory i materiały pozwalają na dostosowanie projektów zarówno do oczekiwań estetycznych, jak i funkcjonalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta. Do każdego projektu podchodzimy ze zrozumieniem. Bierzemy pod uwagę wskazany budżet i staramy się dobrać najlepsze rozwiązania.
W naszej ofercie znajdują się nowoczesne oraz klasyczne wzory nagrobków podwójnych. Zdjęcia naszych realizacji z pewnością ułatwią wybór i pomogą w określeniu oczekiwań. My ze swojej strony z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiednie materiały, dzięki którym pomnik będzie doskonale odgrywał swoją rolę przez wiele lat. 

Pomniki cmentarne i nagrobki podwójne — jakie ceny?

Ceny nagrobków podwójnych są uzależnione oczywiście od budżetu Klienta. W ofercie naszego zakładu jest wiele rodzajów nagrobków, dlatego można znaleźć ciekawe, a jednocześnie mniej kosztowne rozwiązania.
Jak podjąć decyzję przy wyborze? Wzory i zdjęcia nagrobków przedstawione w naszej galerii z pewnością to ułatwią. Do przedstawionych realizacji nie zostały dołączone ceny, ponieważ zależą one od dobranych rozwiązań oraz dodatków. Składają się na to czynniki takie jak: rozmiar pomnika, jego materiał, rodzaj frezowania, dołączone dodatki (np. tablica z napisem) oraz miejsce montażu. Całościowy koszt przedstawimy po uzgodnieniu szczegółów.

Nowoczesne pomniki podwójne — liczy się jakość i estetyka

W naszym zakładzie kamieniarskim stosujemy materiały, które zapewniają duża trwałość oraz eleganckie wykończenia. Do każdego wykonanego projektu podchodzimy indywidualnie, by zapewnić maksymalną jakość i długą trwałość. Pomniki cmentarne mają służyć przez długie lata, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego materiału — może być to marmur, granit czy też piaskowiec.

Nagrobki cmentarne podwójne — dobór wykończenia i dodatków

Oprócz samego materiału, z jakiego jest wykonany pomnik, należy zastanowić się nad jego wykończeniem. Możliwe jest wybranie frezowania krawędzi, a także dołączenie różnego rodzaju dodatków. Może być to przykładowo krzyż, tablica nagrobna, czy też ławeczka. Oferujemy również różnego rodzaju dekoracje.

Nagrobki podwójne — wzory, rodzaje, zdjęcia

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wykonanymi przez nas nagrobkami podwójnymi. Ułatwi to podjęcie decyzji dotyczącą rodzaju pomnika i wykończeń. Zapraszamy również do naszego zakładu znajdującego się w Lisowie koło Morawicy. Osobiście pomożemy wybrać odpowiedni materiał, wzór oraz dodatki.

Zakład kamieniarski L. Szczerba