Producent nagrobków i pomników cmentarnych

Lisów, ul. Kielecka 5

26-026 Morawica

 

Pon - Pt 9.00 - 17.00

Sobota 9.00 - 13.00

 


Wybór nagrobka nie należy do łatwych — po pierwsze chcemy odpowiednio uczcić pamięć bliskich, a po drugie jest to zakup kosztowny, na lata. Aby ułatwić wybór, nasza firma ma w swojej ofercie bogaty wybór nagrobków pojedynczych. Ceny zależne są od materiałów i wzorów, dlatego z pewnością każdy znajdzie pomnik cmentarny pojedynczy, który sprawdzi się zarówno pod względem wizualnym, jak i finansowym. W naszym zakładzie powstają klasyczne oraz nowoczesne pomniki pojedyncze. Każde zlecenie wykonujemy ze szczególną starannością i zrozumieniem. Pomagamy również w wybraniu odpowiedniego materiału, wzoru tablicy nagrobnej, a także wykończenia. Doradzając, mamy na uwadze budżet określony przez klienta.
zobacz galerie nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze

Na polskich cmentarzach spotkać można zazwyczaj dwa rodzaje pomników cmentarnych: pojedyncze oraz podwójne. Nasi klienci, wybierając rodzaje nagrobka pojedynczego i wzory mają na uwadze charakter cmentarza — decyzję warunkuje chęć wpasowania się w otoczenie oraz lokalne tradycje.
Podczas wybierania pomnika cmentarnego pojedynczego, czy też podwójnego trzeba również pamiętać o obowiązujących regulaminach. Cmentarze często mają bowiem określone wymiary konkretnych nagrobków.

Nasza firma pomoże Ci znaleźć złoty środek — pomożemy wybrać odpowiedni rodzaj nagrobka, wzór i wykończenie, a przy tym zadbamy o zachowanie wymiarów zatwierdzonych przez administrację cmentarza. Dzięki temu zakupiony model będzie trwały, estetyczny i co najważniejsze, godny pamięci po naszych najbliższych.

 

Pomniki cmentarne pojedyncze

W ofercie naszej firmy znajdują się różne materiały, które wykorzystujemy do tworzenia solidnych i estetycznych pomników cmentarnych. Pomożemy wybrać odpowiedni materiał — jest to bardzo ważne, ponieważ najlepszą trwałość zapewnia dostosowanie wybranego kamienia do rodzaju nagrobka oraz warunków atmosferycznych panujących na cmentarzu.

Do materiałów najczęściej stosowanych w nagrobkachnależą:
- marmur — materiał o wyjątkowo eleganckim wyglądzie. Doskonale sprawdza się w kryptach i grobowcach, gdzie nie ma tak dużego narażenia na silny wiatr.
- granit — jest bardzo odporny, w szczególności na wodę i zimno. Dodatkową zaletą tego materiału jest możliwość formowania — dzięki temu nagrobki pojedyncze cechują się wysoką estetyką.
- piaskowiec — popularny w pomnikach pojedynczych, zapewnia trwały i elegancki efekt.

Niezależnie od wyboru, najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów. Wiemy, że wybór nagrobka pojedynczego to trudna decyzja, dlatego służymy pomocą — doradzimy w kwestii praktyczności oraz panujących trendów. Posiadamy poglądowe wersje nagrobków pojedynczych — zdjęcia i katalogi z pewnością pomogą znaleźć idealne rozwiązanie, które zadowoli Klienta pod względem designu oraz ceny.

Dodatkowe elementy w pojedynczych pomnikach cmentarnych

Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez naszą firmę nagrobki były estetyczne oraz wytrzymałe. Podczas planowania wyglądu nagrobka pojedynczego, czy też podwójnego warto rozważyć wybór dodatków. Do najpopularniejszych należą krzyże, tablice z napisami, wazony, zdjęcia, czy też elementy dekoracyjne. Wszystkie dodatki, a w szczególności te na nagrobnych cmentarnych pojedynczych, powinny dobrze komponować się z całym projektem, by efekt był jak najbardziej zadowalający.

Zakład kamieniarski L. Szczerba