Nagrobki i pomniki - Kielce - Kamieniarz Leszek Szczerba

granmal

Istniejąc w branży kamieniarskiej od ponad czterdziestu lat, zyskaliśmy opinię sprawdzonego producenta nagrobków i pomników. Nasze realizacje mogą Państwo spotkać na wielu cmentarzach w Polsce. Pomniki wykonane przez naszą firmę, charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem, estetyką oraz dużą dbałością o detale.
podwójneProdukując nagrobki, dokładamy wszelkich starań, aby były wykonane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Przy tworzeniu nagrobków, mamy na uwadze indywidualizm formy. Gwarantujemy wysoką jakość i dbałość o szczegóły. Oferujemy Państwu ponadczasowe i oryginalne wzory nagrobków. Ofertę swoją kierujemy do osób wrażliwych na estetykę.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy profesjonalną obsługę przy wyborze pomnika. Na niniejszej stronie mamy przyjemność zaprezentować galerię nagrobków, będącą podsumowaniem naszej wieloletniej pracy. Znajdziecie tu Państwo nasze wybrane realizacje - nagrobki od pojedynczych po nowoczesne, nagrobki exclusive, jak również pomniki indywidualne.
Do produkcji nagrobków używamy najwyższej jakości granitów z całego świata: Skandynawii, Polski, Afryki, Indii, Brazylii.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz nowoczesnej technologii obróbki kamienia jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór nagrobka, pomnika, grobowca tj: pojedynczy, podwójny, exclusive, nowoczesny, dziecięcy, indywidualny.
Posiadany przez nas park maszynowy wykorzystywany do produkcji pomników i nagrobków, stwarza nam ogromne możliwości produkcji najbardziej wyszukanych form grobowców:

  • piła numeryczna firmy GMM zapewnia najwyższą precyzję cięcia kamienia, wykonywania kształtów oraz różnych profili przestrzennych. Zastosowanie obróbki zgrubnej przez wyżej wymienioną maszynę pozwala nam, w przypadku wykonywania nakryw po łuku w pomnikach, uzyskać efekt, który zadowoli najbardziej wymagających klientów.
  • dzięki pile CNC pięcioosiowej możemy wykonywać różnego rodzaju profile przestrzenne wklęsłe i wypukłe w nagrobkach. Ważnym atutem jest bardzo duża dokładność wykonywanych przez nas nagrobków.
  • boczkarka typu Athena, w wyniku obróbki wykorzystywanych kamieni ma możliwości uzyskania szerokiego wachlarza profili. Najprostszy rodzaj wykończenia nagrobka to bok prosty. Bardziej skomplikowane profile w pomnikach to półwałek, ćwierćwałek, sowi dziób, fazy skośne. Grubości obrabianego elementu w nagrobku w profilu prostym to 10-350 mm, a w przypadku elementu w pomniku w profilu kształtowym: 10-255 mm.

img maszyna egilInwestycja firmy w park maszynowy pozwala na realizacje nagrobków na najwyższym poziomie. Technologia obróbki i cięcia granitów wykorzystywanych przy budowie pomników jest wysoko innowacyjna.
Posiadając wieloletnie doświadczenie, innowacyjną linię produkcyjną oferujemy Państwu również indywidualne konsultacje oraz fachowe doradztwo przy wyborze nagrobka.

 

Tworzymy z pasją i dbałością o detale