Fundusze unijne

Logo Unia 2018
GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego zrealizował projekt „Zakup linii technologicznej do zmiany faktury na płaszczyźnie w kamieniu, składającej się z centrum obróbczego i boczkarki” dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020.

Cel projektu to zakup centrum obróbczego do kamienia oraz boczkarki taśmowej.Palnowany efekt mierzalny inwestycji:- wzrost zatrudnienia 3 osoby- wprowadzenie nowego produktu w postaci linii produktów ryflowanych.

Wartość projektu: 1 116 710,00 zł
Wkład Funduszy Europejskich: 834 780,00 złNasza firma uzyskała dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świetokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżetu państwa pod nazwą:

Podniesienie konkurencyjności firmy Zakład Kamieniarski L. Szczerba poprzez wdrożenie do produkcji nowych wyrobów dzięki zakupowi i uruchomieniu innowacyjnej i ekologicznej linii produkcyjnej.

Celem realizowanego projektu jest wprowadzenie trzech produktów do oferty w firmie – parapetów z ociekaczem, schodów z pasem antypoślizgowym oraz granitowych listw ozdobnych.


oferta unijna


Zapytania ofertowe:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż jednogłowicowej w pełni automatycznej boczkarki CNC do marmuru, granitu i konglomeratu - pobierz >>

Przedmiotem zamówienia jest węzeł filtracji wody technologicznej - pobierz >>

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż innowacyjnej piły z obrotową głowicą sterowaną numerycznie, dla tarczy o średnicy do 625 mm - pobierz >>

Przedmiotem zamówienia jest żuraw słupowy typu ZSXL-1200/6.5 - pobierz >>