Park maszyn

Nasz park maszynowy to w pełni profesjonalne maszyny kamieniarskie, wszystkie stworzone i wyprodukowane przez światowych liderów maszyn kamieniarskich. Razem tworzą linię produkcyjną pozwalajacą na wykonanie gotowego produktu.

Całość produkcji jest sterowana za pomocą komputerów oraz działa w trybie automatycznym (wymiana narzędzi, obracanie materiału itp), to zapewnia perfekcyjną jakość, oraz niespotkane możliwości cięć i wykończeń z dokładnością do pojedynczych milimetrów.

Proces wytwarzania gotowego wyrobu rozpoczyna się od stworzenia cyfrowego projektu, który następnie trafia do centralnego komputera, od tego momentu następuje laserowe mierzenie materiału przeznaczonego do obróbkij. Komputer za pomocą lasera nanosi na materiał punkty odniesienia oraz ustala kolejność pracy oraz odpowiedni dobór narzędzi. Po dokonaniu wyżej wymienionych pomiarów rozpoczyna się właściwa praca, w trakcie której powstają wszelkie docelowe kształty, i gotowy produkt.img maszyna egilPiła mostowa CNC z głowicą ustawną - firmy GMM
Sterowana komputerowo piła stawia na pierwszy miejscu szybkość cięcia i dokładność ustawienia ,odpowiednia do obróbek powtarzalnych jak i do pojedynczych detali, także z brzegami nierównoległymi, prostopadłymi i z cięciami ukośnym.

Czytaj więcej >>

 

img boczkarkaBoczkarka Comandulli
Boczkarka wysoce innowacyjna do marmuru i granitu. maszyna wielofunkcyjna, zbudowana przy wykorzystaniu najnowszych technologii o najwyższej precyzji, łatwa w obsłudze.

Czytaj więcej >>