Nagrobek indywidualny nr I23

Zakład Kamieniarski Kielce – stylowe nagrobki z granitu i marmuru

Witamy Państwa na stronie firmy Granmal Leszek Szczerba. Nasz zakład kamieniarski koło Kielc już od 1973 roku realizuje zamówienia na stylowe i nietuzinkowe nagrobki z kamienia naturalnego z elementami rzeźby. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów z całego województwa świętokrzyskiego, którzy doceniają wysoką jakość naszych wyrobów oraz ich niepowtarzalny styl.

Nowoczesny zakład kamieniarski z tradycjami — Kielce

Działający od niemal 50 lat kamieniarz Szczerba dał się poznać na lokalnym rynku jako zaufany i rzetelny rzemieślnik. Dzisiaj firma Granmal to duży i prężnie działający zakład produkcyjny, który zatrudnia najlepszych fachowców i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy do obróbki kamienia. Konsekwentny rozwój firmy i nieustanne doskonalenie procesu produkcji sprawiły, że możemy Państwu zaproponować najlepsze wyroby kamieniarskie w okolicy, które odznaczają się wyrafinowaną formą oraz wyjątkową precyzją wykonania.

Duży wybór wzorów nagrobków nowoczesnych i tradycyjnych

Specjalnością naszego zakładu są pomniki z elementami rzeźby, ale w ofercie znajdą Państwo także:
- nagrobki tradycyjne,
- pomniki nowoczesne,
- nagrobki ekskluzywne,
- pomniki na zamówienie według projektów specjalnych.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz wykorzystywaniu najnowszej technologii jako jedni z niewielu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wyszukane zamówienia na nagrobki z kamienia, które w godny sposób upamiętnią Państwa bliskich. W naszym katalogu znajdują się przeróżne wzory nagrobków w każdym stylu, ale na Państwa życzenie możemy projekt pomnika przygotować od podstaw lub zrealizować zamówienie na podstawie dostarczonej koncepcji.

Najpiękniejsze nagrobki z granitu, marmuru

W Zakładzie Kamieniarskim Granmal wykonujemy pomniki cmentarne z kamienia naturalnego takiego jak granit i marmur. Jeśli chodzi o kamień naturalny, oferujemy go w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, ponieważ najpiękniejsze gatunki tego materiału sprowadzamy z różnych zakątków świata m.in. z Afryki, Skandynawii, Indii, a nawet z Brazylii. Nasi Klienci najchętniej wybierają eleganckie i trwałe nagrobki granitowe, które często uzupełniamy o rzeźby z marmuru.

Zapewniamy również duży wybór dodatków i ozdób na pomniki takich jak krzyże, tablice, napisy, wazony kamienne itp. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego wzoru nagrobka, jak również materiałów i sposobu wykończenia. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych Klientów, ale również oferujemy rozbudowany katalog gotowych wzorów pomników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych wybranych realizacji, które najlepiej prezentują możliwości, jakie oferuje nasz Zakład Kamieniarski w zakresie wznoszenia nagrobków. Zachęcamy także do odwiedzin naszej strony prezentującej pozostałe wyroby z kamienia i konglomeratów, do których należą m.in. schody, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe.

granmal eu