Nagrobki i pomniki podwójne

nagrobki i pomniki podwójne
 
Wybranie nagrobka podwójnego nie należy do decyzji łatwych. Składa się na to kilka czynników — chcemy uhonorować pamięć o naszych bliskich, wybierając odpowiedni wzór i materiały dostosowując do dostępnego budżetu. Zdarza się, że po prostu nie wiemy, jak wybrać odpowiedni projekt, by wpasować się w regionalną tradycję. Potrzebujemy pomnika cmentarnego podwójnego, który będzie wyglądał estetycznie, a jednocześnie będzie wytrzymały. Pytanie, jak wybrać materiał oraz dodatki? W tym pomoże nasza firma — nie tylko wykonujemy nagrobki i pomniki cmentarne, ale również doradzamy w kwestii wyboru.

Zobacz nasze przykładowe realizacje >

Nagrobki podwójne — klasyczne lub nowoczesne

Nasz zakład kamieniarski specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju pomników. Oferujemy proste, a także bardziej wyrafinowane formy nagrobków podwójnych. Wzory i materiały pozwalają na dostosowanie projektów zarówno do oczekiwań estetycznych, jak i funkcjonalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta. Do każdego projektu podchodzimy ze zrozumieniem. Bierzemy pod uwagę wskazany budżet i staramy się dobrać najlepsze rozwiązania.
W naszej ofercie znajdują się nowoczesne oraz klasyczne wzory nagrobków. Zdjęcia naszych realizacji z pewnością ułatwią wybór i pomogą w określeniu oczekiwań. My ze swojej strony z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiednie materiały, dzięki którym pomnik będzie doskonale odgrywał swoją rolę przez wiele lat.

Nagrobki i pomniki cmentarne podwójne — jakie ceny?

Ceny pomników podwójnych są uzależnione oczywiście od budżetu Klienta. W ofercie naszego zakładu jest wiele rodzajów nagrobków, dlatego można znaleźć ciekawe, a jednocześnie mniej kosztowne rozwiązania.
Jak podjąć decyzję przy wyborze? Wzory i zdjęcia nagrobków przedstawione w naszej galerii z pewnością to ułatwią. Do przedstawionych realizacji nie zostały dołączone ceny, ponieważ zależą one od dobranych rozwiązań oraz dodatków. Składają się na to czynniki takie jak: rozmiar pomnika, jego materiał, rodzaj frezowania, dołączone dodatki (np. tablica z napisem) oraz miejsce montażu. Całościowy koszt przedstawimy po uzgodnieniu szczegółów.

Nowoczesne pomniki podwójne — liczy się jakość i estetyka

W naszym zakładzie kamieniarskim stosujemy materiały, które zapewniają duża trwałość oraz eleganckie wykończenia. Do każdego wykonanego projektu podchodzimy indywidualnie, by zapewnić maksymalną jakość i długą trwałość. Pomniki cmentarne mają służyć przez długie lata, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego materiału — może być to marmur, granit czy też piaskowiec.

Nagrobki cmentarne podwójne — dobór wykończenia i dodatków

Oprócz samego materiału, z jakiego jest wykonany pomnik, należy zastanowić się nad jego wykończeniem. Możliwe jest wybranie frezowania krawędzi, a także dołączenie różnego rodzaju dodatków. Może być to przykładowo krzyż, tablica nagrobna, czy też ławeczka. Oferujemy również różnego rodzaju dekoracje.

Nagrobki podwójne — wzory, rodzaje, zdjęcia

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wykonanymi przez nas nagrobkami podwójnymi. Ułatwi to podjęcie decyzji dotyczącą rodzaju pomnika i wykończeń. Zapraszamy również do naszego zakładu znajdującego się w Lisowie koło Morawicy. Osobiście pomożemy wybrać odpowiedni materiał, wzór oraz dodatki.

Zakład kamieniarski L. Szczerba

Zakład Kamieniarski Szczerba   

    Nasz zakład istnieje na rynku od 1973 roku. Siedziba naszej Firmy mieści się koło Kielc, gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Posiadamy hale produkcyjne wyposażone w park maszynowy, który staramy się stale rozbudowywać, aby podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów.

    Przedmiotem działalności naszej Firmy jest obróbka kamieni naturalnych - granitów i marmurów oraz komponentów kamiennych - tzw. konglomeratów.  W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najwyższej jakości kamienia sprowadzonego bezpośrednio z całego świata. W przeważającej mierze są to materiały pochodzące z Indii, Brazylii, Afryki, Skandynawii.

    Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

    Nasz zakład jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

    Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz wsparciem doświadczonych fachowców.
Tworzymy dla Państwa.log ue2019

Leszek Szczerba - GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjnych produktów w branży kamieniarskiej” - Więcej >>Logo Unia 2018
GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego zrealizował projekt „Zakup linii technologicznej do zmiany faktury na płaszczyźnie w kamieniu, składającej się z centrum obróbczego i boczkarki” dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020. - Więcej >>

 


granmal eu