Nagrobki i pomniki podwójne

nagrobki i pomniki podwójne
 
Wybranie nagrobka podwójnego nie należy do decyzji łatwych. Składa się na to kilka czynników — chcemy uhonorować pamięć o naszych bliskich, wybierając odpowiedni wzór i materiały dostosowując do dostępnego budżetu. Zdarza się, że po prostu nie wiemy, jak wybrać odpowiedni projekt, by wpasować się w regionalną tradycję. Potrzebujemy pomnika cmentarnego podwójnego, który będzie wyglądał estetycznie, a jednocześnie będzie wytrzymały. Pytanie, jak wybrać materiał oraz dodatki? W tym pomoże nasza firma — nie tylko wykonujemy nagrobki i pomniki cmentarne, ale również doradzamy w kwestii wyboru.

Zobacz nasze przykładowe realizacje >

Nagrobki podwójne — klasyczne lub nowoczesne

Nasz zakład kamieniarski specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju pomników. Oferujemy proste, a także bardziej wyrafinowane formy nagrobków podwójnych. Wzory i materiały pozwalają na dostosowanie projektów zarówno do oczekiwań estetycznych, jak i funkcjonalnych. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego Klienta. Do każdego projektu podchodzimy ze zrozumieniem. Bierzemy pod uwagę wskazany budżet i staramy się dobrać najlepsze rozwiązania.
W naszej ofercie znajdują się nowoczesne oraz klasyczne wzory nagrobków. Zdjęcia naszych realizacji z pewnością ułatwią wybór i pomogą w określeniu oczekiwań. My ze swojej strony z przyjemnością pomożemy dobrać odpowiednie materiały, dzięki którym pomnik będzie doskonale odgrywał swoją rolę przez wiele lat.

Nagrobki i pomniki cmentarne podwójne — jakie ceny?

Ceny pomników podwójnych są uzależnione oczywiście od budżetu Klienta. W ofercie naszego zakładu jest wiele rodzajów nagrobków, dlatego można znaleźć ciekawe, a jednocześnie mniej kosztowne rozwiązania.
Jak podjąć decyzję przy wyborze? Wzory i zdjęcia nagrobków przedstawione w naszej galerii z pewnością to ułatwią. Do przedstawionych realizacji nie zostały dołączone ceny, ponieważ zależą one od dobranych rozwiązań oraz dodatków. Składają się na to czynniki takie jak: rozmiar pomnika, jego materiał, rodzaj frezowania, dołączone dodatki (np. tablica z napisem) oraz miejsce montażu. Całościowy koszt przedstawimy po uzgodnieniu szczegółów.

Nowoczesne pomniki podwójne — liczy się jakość i estetyka

W naszym zakładzie kamieniarskim stosujemy materiały, które zapewniają duża trwałość oraz eleganckie wykończenia. Do każdego wykonanego projektu podchodzimy indywidualnie, by zapewnić maksymalną jakość i długą trwałość. Pomniki cmentarne mają służyć przez długie lata, dlatego bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego materiału — może być to marmur, granit czy też piaskowiec.

Nagrobki cmentarne podwójne — dobór wykończenia i dodatków

Oprócz samego materiału, z jakiego jest wykonany pomnik, należy zastanowić się nad jego wykończeniem. Możliwe jest wybranie frezowania krawędzi, a także dołączenie różnego rodzaju dodatków. Może być to przykładowo krzyż, tablica nagrobna, czy też ławeczka. Oferujemy również różnego rodzaju dekoracje.

Nagrobki podwójne — wzory, rodzaje, zdjęcia

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wykonanymi przez nas nagrobkami podwójnymi. Ułatwi to podjęcie decyzji dotyczącą rodzaju pomnika i wykończeń. Zapraszamy również do naszego zakładu znajdującego się w Lisowie koło Morawicy. Osobiście pomożemy wybrać odpowiedni materiał, wzór oraz dodatki.

Zakład kamieniarski L. Szczerba

Zakład Kamieniarski Kielce – stylowe nagrobki z granitu i marmuru

Witamy Państwa na stronie firmy Granmal Leszek Szczerba. Nasz zakład kamieniarski koło Kielc już od 1973 roku realizuje zamówienia na stylowe i nietuzinkowe nagrobki z kamienia naturalnego z elementami rzeźby. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów z całego województwa świętokrzyskiego, którzy doceniają wysoką jakość naszych wyrobów oraz ich niepowtarzalny styl

Nowoczesny zakład kamieniarski z tradycjami — nagrobki Kielce

Działający od niemal 50 lat kamieniarz Szczerba dał się poznać na lokalnym rynku jako zaufany i rzetelny rzemieślnik. Dzisiaj firma Granmal to duży i prężnie działający zakład produkcyjny, który zatrudnia najlepszych fachowców i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy do obróbki kamienia. Konsekwentny rozwój firmy i nieustanne doskonalenie procesu produkcji sprawiły, że możemy Państwu zaproponować najlepsze wyroby kamieniarskie w okolicy, które odznaczają się wyrafinowaną formą oraz wyjątkową precyzją wykonania. W naszej ofercie znajdują się oryginalne nagrobki, wykonane w najwyższej jakości. Produkujemy projekty standardowe jak i na indywidualne zamówienie, które odzwierciedlą wszelkie Państwa artystyczne wizje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły.

Duży wybór wzorów nagrobków nowoczesnych i tradycyjnych

Specjalnością naszego zakładu są pomniki z elementami rzeźby, ale w ofercie znajdą Państwo także:
- nagrobki tradycyjne,
- pomniki nowoczesne,
- nagrobki ekskluzywne,
- pomniki na zamówienie według projektów specjalnych.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz wykorzystywaniu najnowszej technologii jako jedni z niewielu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wyszukane zamówienia na nagrobki z kamienia, które w godny sposób upamiętnią Państwa bliskich. W naszym katalogu znajdują się przeróżne wzory nagrobków w każdym stylu, ale na Państwa życzenie możemy projekt pomnika przygotować od podstaw lub zrealizować zamówienie na podstawie dostarczonej koncepcji. Zapraszamy do kontaktu z nami a z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą branżą. 

Najpiękniejsze nagrobki z granitu, marmuru

W Zakładzie Kamieniarskim Granmal wykonujemy pomniki cmentarne z kamienia naturalnego takiego jak granit i marmur. Jeśli chodzi o kamień naturalny, oferujemy go w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, ponieważ najpiękniejsze gatunki tego materiału sprowadzamy z różnych zakątków świata m.in. z Afryki, Skandynawii, Indii, a nawet z Brazylii. Nasi Klienci najchętniej wybierają eleganckie i trwałe nagrobki granitowe, które często uzupełniamy o rzeźby z marmuru. Najczęście wybierane kamienie znajdą Państwo w galerii zdjęć z naszych realizacji. Znajdują się tam posortowowane zdjęcia nagrobków pojedynczych, podwójnych, nowoczesnych, ekskluzywnych jak i realizacji indywidualnych jak pomniki czy obeliski. Ze względu na różnice kolorystyczne związane z wyświetlaniem zdjęć przez ekrany komputerowe, zapraszamy do siedziby naszej firmy aby osobiście obejrzeć materiały z jakich produkujemy nagrobki i pomniki.

Zapewniamy również duży wybór dodatków i ozdób na pomniki takich jak krzyże, tablice, napisy, wazony kamienne itp. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego wzoru nagrobka, jak również materiałów i sposobu wykończenia. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych Klientów, ale również oferujemy rozbudowany katalog gotowych wzorów pomników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych wybranych realizacji, które najlepiej prezentują możliwości, jakie oferuje nasz Zakład Kamieniarski w zakresie wznoszenia nagrobków. Zachęcamy także do odwiedzin naszej strony prezentującej pozostałe wyroby z kamienia i konglomeratów, do których należą m.in. schody, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Pełna oferta produktów do wyposażenia wnętrz znajduje się na naszej drugiej stronie internetowej pod adresem www.granmal.eu.

granmal eu