Nagrobki ekskluzywne

nagrobek ekskluzywny z granitu

W naszej ofercie pomników cmentarnych na szczególną uwagę zasługują
nagrobki ekskluzywne, które wyróżnia wysoka jakość i kunszt wykonania. Są to konstrukcje wznoszone według projektów na indywidualne zamówienie, dlatego charakteryzują się niepowtarzalną formą i wyrafinowanymi detalami. Te niezwykle reprezentacyjne pomniki polecamy Klientom, którzy w wyjątkowy sposób chcą uczcić pamięć swoich bliskich.

Zobacz nasze przykładowe realizacje >>

Najwyższej jakości materiały i kunsztowne wykończenie

Wiele pomników cmentarnych powstaje dzisiaj na podstawie kilkunastu popularnych wzorów, dlatego można odnieść wrażenie, że są one do siebie bardzo podobne. Dla osób ceniących oryginalność i bardziej wyszukane wzornictwo doskonałą alternatywą są więc nagrobki ekskluzywne, które wznoszone są według indywidualnych projektów. Mogą być to ekskluzywne nagrobki pojedyncze, podwójne, a także duże, rodzinne grobowce. Ich wyjątkowość leży bowiem nie w wielkości, a w nowoczesnej i niepowtarzalnej formie i dbałości o detale. Wykonywane przez nas ekskluzywne pomniki zawierają szereg elementów niespotykanych w tradycyjnych nagrobkach. Są to na przykład pięknie profilowane półokrągłe płyty, rzeźbione ściany napisowe, ręcznie kute krzyże, czy też misternie zdobione okolenia.

Piękne i nowoczesne — granitowe nagrobki ekskluzywne

Unikalność proponowanych przez nas nagrobków wynika także z zastosowania najlepszych materiałów. Jest to przede wszystkim najwyższej jakości granit, który sprowadzamy z różnych zakątków świata. Do budowy eleganckich nagrobków na zamówienie stosujemy najczęściej przepiękny, czarny Szwed (granit ze Szwecji), czarny granit klasy premium Nero Angola, czy też pochodzący z RPA i w nieco jaśniejszych odcieniach granit Impala. O efekcie decyduje wykończenie, dlatego wykonane przez nas pomniki zachwycają idealnie gładką powierzchnią, pięknymi grawerami i rzeźbami, pozłacanymi napisami, czy dodatkami takimi jak kamienne wazony i kule, czy stylowe podstawki na znicze.
Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć przedstawiającą wybrane realizacje, które najlepiej oddają ich piękno i wyjątkowość.

Zakład kamieniarski L. Szczerba

 

Zakład Kamieniarski Szczerba   

    Nasz zakład istnieje na rynku od 1973 roku. Siedziba naszej Firmy mieści się koło Kielc, gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Posiadamy hale produkcyjne wyposażone w park maszynowy, który staramy się stale rozbudowywać, aby podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów.

    Przedmiotem działalności naszej Firmy jest obróbka kamieni naturalnych - granitów i marmurów oraz komponentów kamiennych - tzw. konglomeratów.  W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najwyższej jakości kamienia sprowadzonego bezpośrednio z całego świata. W przeważającej mierze są to materiały pochodzące z Indii, Brazylii, Afryki, Skandynawii.

    Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

    Nasz zakład jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

    Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz wsparciem doświadczonych fachowców.
Tworzymy dla Państwa.log ue2019

Leszek Szczerba - GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjnych produktów w branży kamieniarskiej” - Więcej >>Logo Unia 2018
GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego zrealizował projekt „Zakup linii technologicznej do zmiany faktury na płaszczyźnie w kamieniu, składającej się z centrum obróbczego i boczkarki” dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020. - Więcej >>

 


granmal eu