Nagrobki dziecięce — wzory i realizacje

Witamy w naszej galerii nagrobków dziecięcych i zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji.
nagrobki dziecięce
W naszym zakładzie mogą Państwo zamówić przepiękne nagrobki dziecięce. Dzięki swojej wyjątkowej formie i subtelnym zdobieniom będą najlepszym wyrazem pamięci o ukochanym dziecku. Jako doświadczona firma specjalizująca się w projektowaniu i tworzeniu nieszablonowych pomników z elementami rzeźby jesteśmy w stanie zrealizować wszelkie Państwa pomysły pod względem artystycznym. Nasze realizacje wyróżniają się wysmakowanym i niepowtarzalnym stylem. Są małymi dziełami sztuki wyrażającymi żal po stracie najbliższych.

Zobacz nasze przykładowe realizacje >>

Nagrobki dziecięce — co należy o nich wiedzieć?

Cmentarne pomniki dla dzieci nietrudno rozpoznać, ponieważ mają znacznie mniejsze wymiary od nagrobków dla dorosłych. Standardowo wynoszą one 50-60 cm na 90-120 cm. W Polsce przyjęło się, że dla dzieci wznosi się indywidualne nagrobki pojedyncze. Ich wspólną cechą są specyficzne zdobienia nawiązujące do dziecięcego charakteru konstrukcji. Najpopularniejsze są pomniki z rzeźbą anioła, ale coraz częściej spotkać można rzeźby lub grawery w kamieniu przedstawiające ulubioną zabawkę dziecka np. misia.

Stylowe pomniki dla dzieci

Odejście dziecka wiąże się z ogromnym bólem i rozpaczą, w których ukojeniu pomaga bliskim odwiedzanie miejsca jego spoczynku na cmentarzu. W tych wzruszających i trudnych chwilach pomagamy rodzinom, tworząc piękne nagrobki dziecięce. Stają się one nie tylko miejscem pamięci, ale także modlitwy i kontemplacji. Projektujemy pomniki dla dzieci w różnych stylach. Są to najczęściej pięknie zdobione nagrobki klasyczne, ale w ofercie mamy także te nowoczesne o bardziej oszczędnej formie. Dla podkreślenia ich charakteru zazwyczaj stosujemy naturalny kamień w jasnych kolorach (jest to najczęściej granit lub marmur) i dużą wagę przywiązujemy do zdobień oraz dodatków. Zwykle są nimi piękne rzeźby w kamieniu przedstawiające anioły, tablice napisowe w kształcie serca, czy też wzruszające sentencje wygrawerowane bezpośrednio na płycie. Elementy dekoracyjne zawsze konsultujemy z Klientem, aby ostateczny kształt nagrobka w jak największym stopniu spełniał indywidualne oczekiwania.

Zakład kamieniarski L. Szczerba

 

Zakład Kamieniarski Kielce – stylowe nagrobki z granitu i marmuru

Witamy Państwa na stronie firmy Granmal Leszek Szczerba. Nasz zakład kamieniarski koło Kielc już od 1973 roku realizuje zamówienia na stylowe i nietuzinkowe nagrobki z kamienia naturalnego z elementami rzeźby. Przez lata obecności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów z całego województwa świętokrzyskiego, którzy doceniają wysoką jakość naszych wyrobów oraz ich niepowtarzalny styl

Nowoczesny zakład kamieniarski z tradycjami — nagrobki Kielce

Działający od niemal 50 lat kamieniarz Szczerba dał się poznać na lokalnym rynku jako zaufany i rzetelny rzemieślnik. Dzisiaj firma Granmal to duży i prężnie działający zakład produkcyjny, który zatrudnia najlepszych fachowców i jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy do obróbki kamienia. Konsekwentny rozwój firmy i nieustanne doskonalenie procesu produkcji sprawiły, że możemy Państwu zaproponować najlepsze wyroby kamieniarskie w okolicy, które odznaczają się wyrafinowaną formą oraz wyjątkową precyzją wykonania. W naszej ofercie znajdują się oryginalne nagrobki, wykonane w najwyższej jakości. Produkujemy projekty standardowe jak i na indywidualne zamówienie, które odzwierciedlą wszelkie Państwa artystyczne wizje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wyszukane pomysły.

Duży wybór wzorów nagrobków nowoczesnych i tradycyjnych

Specjalnością naszego zakładu są pomniki z elementami rzeźby, ale w ofercie znajdą Państwo także:
- nagrobki tradycyjne,
- pomniki nowoczesne,
- nagrobki ekskluzywne,
- pomniki na zamówienie według projektów specjalnych.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz wykorzystywaniu najnowszej technologii jako jedni z niewielu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wyszukane zamówienia na nagrobki z kamienia, które w godny sposób upamiętnią Państwa bliskich. W naszym katalogu znajdują się przeróżne wzory nagrobków w każdym stylu, ale na Państwa życzenie możemy projekt pomnika przygotować od podstaw lub zrealizować zamówienie na podstawie dostarczonej koncepcji. Zapraszamy do kontaktu z nami a z pewnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą branżą. 

Najpiękniejsze nagrobki z granitu, marmuru

W Zakładzie Kamieniarskim Granmal wykonujemy pomniki cmentarne z kamienia naturalnego takiego jak granit i marmur. Jeśli chodzi o kamień naturalny, oferujemy go w niezwykle szerokiej gamie kolorystycznej, ponieważ najpiękniejsze gatunki tego materiału sprowadzamy z różnych zakątków świata m.in. z Afryki, Skandynawii, Indii, a nawet z Brazylii. Nasi Klienci najchętniej wybierają eleganckie i trwałe nagrobki granitowe, które często uzupełniamy o rzeźby z marmuru. Najczęście wybierane kamienie znajdą Państwo w galerii zdjęć z naszych realizacji. Znajdują się tam posortowowane zdjęcia nagrobków pojedynczych, podwójnych, nowoczesnych, ekskluzywnych jak i realizacji indywidualnych jak pomniki czy obeliski. Ze względu na różnice kolorystyczne związane z wyświetlaniem zdjęć przez ekrany komputerowe, zapraszamy do siedziby naszej firmy aby osobiście obejrzeć materiały z jakich produkujemy nagrobki i pomniki.

Zapewniamy również duży wybór dodatków i ozdób na pomniki takich jak krzyże, tablice, napisy, wazony kamienne itp. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego wzoru nagrobka, jak również materiałów i sposobu wykończenia. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły naszych Klientów, ale również oferujemy rozbudowany katalog gotowych wzorów pomników.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami naszych wybranych realizacji, które najlepiej prezentują możliwości, jakie oferuje nasz Zakład Kamieniarski w zakresie wznoszenia nagrobków. Zachęcamy także do odwiedzin naszej strony prezentującej pozostałe wyroby z kamienia i konglomeratów, do których należą m.in. schody, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Pełna oferta produktów do wyposażenia wnętrz znajduje się na naszej drugiej stronie internetowej pod adresem www.granmal.eu.

granmal eu