Nagrobki indywidualne

Witamy w naszej galerii nagrobków indywidualnych i zapraszamy do obejrzenia wybranych realizacji. Projektujemy i wytwarzamy nagrobki najwyższej jakości.
20150827 123257 2 Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapewniamy profesjonalną obsługę przy wyborze nagrobka. Naszym zadaniem jest pomóc Państwu w odnalezieniu odpowiedniej formy i stylu.
 
Zobacz nasze przykładowe realizacje >>

Zakład kamieniarski L. Szczerba

 

Zakład Kamieniarski Szczerba   

    Nasz zakład istnieje na rynku od 1973 roku. Siedziba naszej Firmy mieści się koło Kielc, gdzie znajduje się zakład produkcyjny. Posiadamy hale produkcyjne wyposażone w park maszynowy, który staramy się stale rozbudowywać, aby podołać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientów.

    Przedmiotem działalności naszej Firmy jest obróbka kamieni naturalnych - granitów i marmurów oraz komponentów kamiennych - tzw. konglomeratów.  W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonane z najwyższej jakości kamienia sprowadzonego bezpośrednio z całego świata. W przeważającej mierze są to materiały pochodzące z Indii, Brazylii, Afryki, Skandynawii.

    Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu nietuzinkowych nagrobków z elementami rzeźby, które upamiętniają miejsce spoczynku Państwa najbliższych. Przy ich tworzeniu zawsze mamy na uwadze indywidualizm formy i najwyższą jakość wykonania.

    Nasz zakład jest również producentem wielu elementów budowlanych takich jak: schody, parapety, blaty kuchenne, posadzki ścienne i podłogowe, blaty łazienkowe, stoły, lady barowe i sklepowe oraz okładziny kominkowe. Zastosowanie wysokiej jakości kamienia, o odpowiednio dobranej kolorystyce i trwałości, gwarantuje naszym Klientom wieloletnie zadowolenie i radość codziennego obcowania z naturalnym pięknem skały wydobytej z wnętrza ziemi i adaptowanej do ich indywidualnych potrzeb.

    Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą na każdym etapie. To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.

Tworzymy z pasją, dbałością o szczegóły oraz wsparciem doświadczonych fachowców.
Tworzymy dla Państwa.log ue2019

Leszek Szczerba - GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Wdrożenie innowacyjnych produktów w branży kamieniarskiej” - Więcej >>Logo Unia 2018
GRANMAL Zakład Obróbki Kamienia Naturalnego zrealizował projekt „Zakup linii technologicznej do zmiany faktury na płaszczyźnie w kamieniu, składającej się z centrum obróbczego i boczkarki” dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020. - Więcej >>

 


granmal eu